top hodowle 2018

Szanowni

Mamy przyjemność poinformować Was, iż pod koniec 2017 roku zostanie wydana pierwsza edycja albumu „TOP HODOWLE 2018”. Będzie to wydawnictwo przedstawiające sylwetki hodowców gołębi pocztowych oraz ich osiągnięcia. Każdy z Was może wziąć udział w tym przedsięwzięciu i zaprezentować swoje najlepsze gołębie lotowe i rozpłodowe.

Album został objęty patronatem Stowarzyszenia Mistrzowskie Gołębie Europy założonym w 2009 roku przez grupę miłośników gołębi pocztowych, a które w założeniach ma zajmować się promocją i popularyzacją hodowli i lotowania.

Dla mistrzów sezonu lotowego 2017 przewidujemy specjalne rabaty w albumie „Top hodowle 2018” gwarantując atrakcyjne ceny począwszy od rywalizacji oddziałowej. Życząc wam osiągnięcia jak najlepszych wyników w 2017 proponujemy dla wszystkich mistrzów na szczeblu ogólnopolskim bezpłatne miejsce na kartach albumu.

Z naszej strony zapewniamy, iż wydawnictwo będzie rozpowszechniane nieodpłatnie na najważniejszych imprezach w Polsce i Europie związanych z gołębiami pocztowymi. Dołożymy wszelkich starań, aby wypracować najwyższy poziom edytorsko-graficzny oraz drukarski.

Stowarzyszenie SMGE uważa, iż wyniki osiągane przez polskich hodowców zasługują na wyjątkową prezentację oraz podsumowanie w eleganckim wydaniu albumowym, co pozwoli na dotarcie do większego grona odbiorców. Liczymy, iż nasz pomysł zyska Waszą przychylność.

Swój udział zadeklarowali: Marek Trzaska, Wojciech Hańderek, Dominik Palarski, Marek Rzepka, Team Baranowscy, Arkadiusz Toma, Piotr Pepel i inni. O wszystkich postępach w pracy nad albumem będziemy informować na Facebook SMGEpl oraz na stronie www.smge.pl

Zapraszamy do kontaktu:
Patryk Sadowski - tel. 502 710 997
Przemysław Kozak - tel. 601 398 185
Dariusz Zając - tel. 510 121 644

Przemek Kozak

Swój udział potwierdzili

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress